Celadrin Liposomalny balsam szybko działający - Krem na stawy 118ml

Data ważności: 2021/10/31 Data przydatności do użycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Ilość dostępna w magazynie: 4 szt.

56,50 zł

Więcej informacji

KOSMETYK

Składniki:
Woda, sok z liści Aloe Barbadensis, Celadrin, Sulfon dimetylowy (MSM) (Metylosulfonylometan), Stearynian glicerylu SE, Gliceryna, kwas tłuszczowy (źródło roślinne), olej z Prunus Amygdylus (słodki migdał), , trójglicerydy kwasu kaprylowego, alkohol cetearylowy, ekstrakt z Arnica Montana, olej z nasion Carthamus Tinctorius (krokosz), Cetearyl Alcohol&Cetearyl Glucoside, mentol, Glukoza&Laktoperoksydaza (naturalny środek konserwujący), olej z nasion Limnanthes Alba, Lecytyna sojowa, Octan tokoferolu (witamina E) (soja), fosfatydylocholina (fosfolipidy) (soja), ekstrakt z nasion cytrusowych grandis (grejpfrut), naturalny hinokitol, sorbinian potasu, guma ksantanowa, Certyfikowany, organiczny bezglutenowy.

Przeciwwskazania:
Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować na otwarte rany.

Sposób użycia:
Dorośli i dzieci (2 i więcej lat) w zależności od potrzeb, aplikują na stawy do 4 razy dziennie. Wmasować w okolicy stawów aż do momentu wchłonięcia przez skórę. W przypadku dzieci poniżej 2 lat należy skonsultować się z lekarzem.
Tylko do użytku zewnętrznego. Arnika może powodować alergiczne zapalenie skóry przy długotrwałym stosowaniu lub u osób wrażliwych.

Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent:
NOW FOODS, 395 S. GLEN ELLYN Rd.
BLOOMINGDALE, IL 60108, USA

Zawartość:
118ml

Kilka słów o producencie:
Firma Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najbardziej renomowanego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: Producent Roku 2003 w USA, Najlepsza Marka w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku.Now Foods mając na celu najwyższą satysfakcję swoich klientów produkuje tylko najwyższej dostępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych składników każdy z naszych dostawców jest przez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co możliwe, aby najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.