Arcacet pianka 100ml

Producent: Gorvita
Data ważności: 2022/02/28 Data przydatności do użycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Ilość dostępna w magazynie: 8 szt.

13,50 zł

Więcej informacji

KOSMETYK

Kwaśna woda z wyciągami ziołowymi w piance.

Nie zawiera gazów pędnych.

Nowoczesna formuła w postaci pianki opracowana na bazie wody leczniczej jest preparatem miejscowo chłodzącym i łagodzącym. Zawiera w składzie m.in. serwatkę oraz ekstrakty ziołowe: z arniki, żywokostu, boswelii, kasztanowca, aloesu, mentol i ekstrakt z bursztynu.  Przyspieszają wchłanianie obrzęków i siniaków. Zawarta w składzie naturalna alantoina i prowitamina B5 regeneruje naskórek, dobrze go nawilża i odżywia. Pianka dobrze się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy i nie brudzi odzieży. Osobom prowadzącym aktywny tryb życia oraz sportowcom może być pomocna wielokrotnie.

Sposób użycia:
Piankę rozpylić na skórę i pozostawić do wchłonięcia.
Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie przechowywać w lodówce i nie zamrażać.

Składniki / Ingredients (INCI):  
Aqua, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Arnica Montana Extract, Symphytum Officinale Extract, Boshwellia Serrata Extract, Ginkgo Biloba Extract, Glycoproteins, Succinum Extract, Aloe Barbadensis Extract, Cocamide DEA, Olive Oil Peg-7 Esters, Panthenol, Allantoin, Phenoxyethanol.
Składniki pochodzenia naturalnego. Przebadany dermatologicznie. Produkt nie testowany na zwierzętach.

Uwaga:

Nie stosować na skórę podrażnioną, otwarte rany, w okolicach oczu i błon śluzowych oraz w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.

Podmiot odpowiedzialny:
PPUH Gorvita
34-607 Szczawa 106

Opakowanie:
100ml