Olejek do uszu (Ear oil relief) 30ml

Data ważności: NW945 Data przydatności do użycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Dostępność: Produkt niedostępny
Kod Ean: 733739076861

34,50 zł

Dodaj do ulubionych

Ten produkt nie występuje aktualnie w magazynie

Więcej informacji

KOSMETYKI

Składniki:

Oliwa z oliwek Extra Virgin, wyciąg z główki czosnku, wyciąg z kwiatów dziewanny, ekstrakt z kwiatów nagietka lekarskiego, ekstrakt z dziurawca, tokoferol (witamina E) (soja), olejek z liści drzewa herbacianego.

Uwaga:
Nie używaj jesli błona bębenkowa jest przebita.
Stosowanie dla dzieci tylko i wyłącznie pod nadzorem.

Sposób użycia:
Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Zakroplić każde ucho 3-4 kroplami ciepłego oleju, zatkać ucho watką.

Sposób przechowywania:
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Trzymać poza zasięgiem dzieci!

Przeciwwskazania:
Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować na skórę. Naturalne olejki eteryczne są bardzo skoncentrowane i powinny być używane z ostrożnością. Silnie reaguje na światło słoneczne i inne źródła światła ultrafioletowego. Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią skonsultuj się z lekarzem przed użyciem.

Producent:
Now Foods,
395 S Glen Ellyn Road,
Bloomingdale,
IL 60108
USA

Opakowanie:
30ml

Kilka słów o producencie:
Firma Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najbardziej renomowanego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: Producent Roku 2003 w USA, Najlepsza Marka w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku. Now Foods mając na celu najwyższą satysfakcję swoich klientów produkuje tylko najwyższej dostępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych składników każdy z naszych dostawców jest przez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co możliwe, aby najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.